Mercedes Benz

1. Mercedes-Benz

ref mercedes

"Dzięki elastycznemu podejściu ze strony firmy Fun-Sport udało się połączyć standardową ofertę ze specyficznymi oczekiwaniami z naszej strony. Bardzo ceniliśmy sobie uwagi pana Roberta płynące z jego bogatego doświadczenia, jak również otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań (…)"

Justyna Bitt-Rozciecha Koordynator ds. Marketingu i Tomasz Ostaszewski Koordynator ds. Marketingu

 

 

 2. TBAI Poland

m tbai

"W imieniu firmy TBAI Poland, wszystkich jej pracowników, jak i własnym, chciałbym podziękować firmie Fun Sport za zorganizowanie pikniku rodzinnego. Impreza ta zgromadziła kilkuset naszych pracowników oraz członków ich rodzin. (…) Pełen profesjonalizm – te określenia najlepiej oddają postawę, której doświadczyliśmy podczas organizacji imprezy. Wykazali się Państwo pomysłowością, elastycznością oraz bardzo dobrym przygotowaniem technicznym. Gratulujemy!"

Leszek Stugała – Dyrektor Zakładu

 

3. HORMANN Legnica Sp. z o. o.

m hoermann

hormann logo"Firma “FUN-SPORT” świadczyła usługę w zakresie realizacji atrakcji na Festynie "Rodzinnym dla pracowników oraz ich rodzin. Nie było czasu na nudę, był to dzień pełen uśmiechu, dobrego humoru, współpracy i aktywności ruchowej. Ekipa wykonała swoją prace profesjonalnie i na najwyższym poziomie; rzetelnie, solidnie i co najważniejsze bezpiecznie.(…)"

Tomasz Dyszkand – Dyrektor

 

 4. Spółka Gerresheimer Bolesławiec S.A.

ref gerresheimer

Gerresheimer logo.svg"Zarząd Spółki Gerresheimer Bolesławiec S.A. składa serdeczne podziękowania za profesjonalną organizację “Pikniku Rodzinnego” dla pracowników naszej firmy. (…)
Bardzo wysoko oceniamy realizację powierzonej usługi przez firmę Fun – Sport Robert Kowalczyk. Gratulujemy wspaniałej kadry, która na każdym etapie projektu robiła wszystko by sprostać naszym wymaganiom. (…)"

Michał Małkowski – Prezes Zarządu / Dyrektor Naczelny Opakowań Tworzywowych

 

5. Meliobud sp. z o. o.

m meliobud

"Wszystkie rozrywki oraz atrakcje były zaprogramowane bezbłędnie, uwzględniając zarówno aspekty bezpieczeństwa jak i dobrej zabawy. Szczególnie emocjonujące były dla nas rozgrywki paintballowe, które zasługiwały na największe uznanie zważywszy na cieszące się spore zainteresowanie. Polecam z pełnym uznaniem usługi firmy Fun-Sport jako rzetelnego i wzorowego organizatora imprez integracyjnych (…)"

Andrzej Dereziński – Prezes Zarządu

 

6. CEMBUD sp. z o.o.

m cem bud

"Firma CEMBUD sp. z o.o. dziękuje członkom zespołu Fun-Sport za zorganizowanie imprezy integracyjnej oraz zapewnienie pracownikom naszej firmy pierwszorzędnej zabawy.
Konkurencje i realizacja imprezy wzbudziły w uczestnikach bardzo pozytywne emocje.
Całość skłania nas do dalszej współpracy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie."

Zygmunt Bartkowiak – Kierownik Hurtowni

 

7. Lovink Polska Sp. z o. o.

m lovink polska

"Organizatorzy zapewnili gro atrakcji dla dzieci i dorosłych w miłej atmosferze biesiady. Ekstremalne zajęcia linowe zostawiły z pewnością trwały, pozytywny ślad w pamięci naszych pracowników, a ich dzieci z przyjemnością będą wspominać wspaniałą zabawę na przyrządach dmuchanych".

Marcin Pilitowski – Dyrektor

 

 

8. Spółdzielnia STW w Bolesławcu

ref01

"Dobra organizacja zabaw rekreacyjnych oraz zabaw wokalno-tanecznych pozwoliła urozmaicić nasze biesiadne spotkanie, wprowadzić ducha sportowej rywalizacji i zjednoczenia wśród pracowników oraz spędzić wesoło i aktywnie czas. Wyrażając zadowolenie pracowników ze sposobu organizacji wspólnej zabawy, będziemy z radością polecać aktywne imprezy integracyjne organizowane przez firmę Fun Sport".

Wiceprezes ds. Techniczno-Eksploatacyjnych – Henryk Dzierżak

 

9. Biuro Podróży OrbiTur

m biuro podrozy orbitur

"Dzięki profesjonalnej wiedzy merytorycznej, doskonałemu przygotowaniu oraz zapewnieniu niezawodnego sprzętu Fun-Sport gwarantuje najwyższą jakość usług, a nasze obozy i kolonie cieszą się dużym uznaniem. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę Fun-Sport jako doskonałego partnera w prowadzeniu interesów, nie tylko w branży turystycznej. Przedsiębiorstwo cechuje się profesjonalizmem i z pewnością jest w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta".

Biuro Podróży OrbiTur – Wiesław Paszkowski

 
ZAUFALI NAM:  

Gerresheimer logo.svg   logo  logoMercedes benz logo

hormann logo   stw  meliolovink

Kontakt:

phone 606 614 856

phone 660 402 752

Zadaj pytanie:

Napisz do nas, a my odpowiemy na Twoje pytania:

mail fun-sport@o2.pl

Znajdziesz nas...

 na portalach społecznościowych, gdzie zaznajomisz się z ofertą: